१ बैशाख २०७८, बुधबार

भारतमा किसान आन्दोलनको ४३ औं दिनः ११ किलोमिटर लामो ट्रयाक्टर याली निकालियो

प्रकाशित मिति :  २३ पुष २०७७, बिहीबार १७:४४


New Delhi: Farmers on their way to Tikri border during a tractor rally as part of their ongoing protest against the new farm laws, at Eastern Peripheral Expressway in New Delhi, Thursday, Jan. 07, 2021. (PTI Photo/Arun Sharma)(PTI01_07_2021_000048B)

काठमाडौं ।

भारतमा जारी किसान आन्दोलनको ४३ दिन पुरा भएको छ । लाखौं किसान सम्मिलित बिहीबारको आन्दोलनका क्रममा ट्रयाक्टर र्याली निकालिएको छ ।

सुक्रबार सरकारसँग किसानको ९ औं चरणको वार्ता रहेको छ । वार्ताको पूर्वसन्ध्यामा निकालिएको ट्रयाक्टर ¥याली करिव ११ किलोमिटरसम्म लामो रहेको भारतीय संचारमाध्यमले जनाएका छन् ।

किसान ऐनको शंसोधनको विरोधमा दिल्लीका सीमावर्ती राज्यहरुको सीमा क्षेत्रमा किसानहरु धर्ना दिएर बसिरहेका छन् । कुंडली सीमामा मात्र सुरुको दिनमा १५ हजार किसान रहेकोमा हाल ७० हजार पुगेका छन् भने सबै सीमा क्षेत्रमा किसानको संख्या दिनहुँ बढ्दो छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !