६ जेष्ठ २०८१, आइतबार

थप राहत प्याकेज घाेषणा गर्दै सरकार

प्रकाशित मिति :  29 March, 2020 11:34 am


Prime Minister KP Sharma Oli taking part in a video conference of SAARC leaders to contain the spread of the coronavirus, in Kathmandu, on Sunday. The conference was conducted at the initiative of the Indian PM. Photo: RSS

काठमाडाैं, १६ चैत । 

काेराेना विरूद्धकाे लडाइ अन्तर्गत लकडाउन चलिरहँदा सरकारले थप राहत प्याकेज घाेषणा गर्ने तयारी गरेकाे छ । लकडाउनबाट परेकाे प्रभाव मूल्यांकन गरि राहत प्याकेज घाेषणा लगाएतका विषयमा निर्णय गर्न अाइतबार नै मन्त्रीपरिषद् वैठक बस्ने भएकाे हाे ।

अाइतबार मात्र चीनबाट पहिलाे चरणमा उपचारकाे सामग्री ल्याइएकाे छ । दिउसाे १ बजे सामग्री अापूर्ति लगाएतका विषयमा निर्णय गर्न नोभल कोरोना भाइरस (कोभिड(१९) रोकथाम तथा नियन्त्रण उच्च स्तरीय समन्वय समितिको बैठक बस्दैछ । बेलुका ४ बजे प्रधानमन्त्री केपी शर्मा अाेलीले मन्त्रीपरिषद वैठक बाेलाउनु भएकाे हाे ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !