१० बैशाख २०८१, सोमबार

सहकारी प्रकरणबारे गृहमन्त्री भन्छन्: ‘प्रश्न उठ्दैमा आत्तिहाल्नु पर्दैन’

प्रकाशित मिति :  2 April, 2024 1:43 pm


काठमाडौँ । उपप्रधान एवं गृहमन्त्री तथा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेले प्रश्न उठ्दैमा आत्तिहाल्नु नपर्ने बताएका छन् ।

मंगलवार संसद भवन परिसरमा सञ्चारकर्मीहरूसँग कुरा गर्दै उनले यस्तो बताएका हुन् । उनले सञ्चारमाध्ययमा पार्टी सपसभापति एवं श्रम, रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षामन्त्री डोलप्रसाद अर्याल र पार्टी सहमहामन्त्री कविन्द्र बुर्लाकोटीको नाम पनि सहकारी प्रकरणमा मुसिएको बारेमा सञ्चारकर्मीहरूको प्रश्नको जवाफ दिँदै प्रश्न उठ्दैमा आत्तिन आवश्यक नरहेको जिकिर गरे ।

उनले समाचामा आउने सबै सत्य नहुने भन्दै सत्य के हो त्यसको खोजि गरेर समाचार प्रकाशन एवं प्रशारण गर्न आग्रह गरे । लामिछानेले एक जना पत्रकार र पत्रिकामा समाचार छापिने बित्तिकै दोष प्रमाणित नहुने बताउँदै प्रमाणित भएको कुरा र प्रचारबाजीमा फरक रहेको जिकिर गरे ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !