१२ जेष्ठ २०८१, शनिबार

२०४७ सालपछिका नेता र कर्मचारीहरूको सम्पती छानविन गरौँः सांसद यादव

प्रकाशित मिति :  10 April, 2024 3:45 pm


काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टीका सांसद प्रदीप यादवले २०४७ सालपछिका नेता र कर्मचारीहरुको सम्पत्ति छानविन गर्न माग गरेका छन् ।

बुधवारको प्रतिनिधि सभा बैठकमा बोल्दै सांसद यादवले २०४७ साल पछिका सांसदहरू र कर्मचारीहरूको सम्पत्तिको छानविन गर्न माग गरेका हुन् ।

बहुदलपछि खालि खुट्टा आएका नेताहरुको चार, चारवटा घर काठमाडौंँमा कसरी आयो भनेर उनले प्रश्न पनि गरे । उनले भ्रष्ट नेताहरुलाई कारबाही गरेमा जनताले पनि गल्ती गर्ने नेताले कारबाही भोग्यो भनेर कुरा बुझ्ने बताए ।

उनले भने, “२०४७ सालपछिको सम्पतिको छानविन गरौँ । निश्चित रुपमा जनता समाजवादी पार्टी पनि माग गर्दैछ । ०४६ सालपछि बहुदल आयो । खालि खुट्टा आएका नेताहरुको घर–घरमा चार, चारवटा पँजेरो, चार, चारओटा ठुलो बिल्डिङ काठमाडौँमा कहाँबाट आयो रु निश्चित रुपमा छानविन गर्नुपर्छ । तब जनताको निराशा हट्छ । र जनताले बुझ्छ जुन नेताले गल्ती ग¥यो, त्यसलाई कानूनी कारबाहीमा ल्याइयो । त्यतिमात्रै होइन कर्मचारीतन्त्रको पनि सम्पत्ति छानविन गर्नुपर्छ ।”

उनले सहकारी ठगहरुलाई पनि कानूनी दायरामा ल्याउनुपर्ने बताएप्रतिक्रिया दिनुहोस !