६ जेष्ठ २०८१, आइतबार

चलचित्र पत्रकार संघ नेपाल,दाङको चौथो जिल्ला अधिवेशन हुँदै

प्रकाशित मिति :  13 January, 2020 7:52 am


तुलसीपुर, २७ पुस । चलचित्र पत्रकार संघ नेपाल,दाङको चौथो जिल्ला अधिवेशन सोमबार हुँदै छ ।

संघको नयाँ नेतृत्व चयनका लागि चौथो अधिवेश हुन लागेको  हो । वि.सं.२०७३ सालमा तेस्रो जिल्ला अधिवेशनबाट ध्रुवराज न्यौपानेको अध्यक्षतामा तीन वर्षका लागि निर्वाचित कार्यसमितिको समयावधि सकिदै छ ।

आगामी तीन वर्षका लागि नयाँ कार्यसमितिको निर्वाचित गर्न चौथो जिल्ला अधिवेशनमा चलचित्र पत्रकार संघ दाङका संस्थापक अध्यक्ष किशन रेग्मीले आफ्ना हजुरबुबाको सम्झनामा स्थापना गरेको ११ हजार १ सय ११ रुपैयाँ राशिको देवलोचन स्मृति रंग पत्रकारिता पुरस्कारबाट जिल्लामै बसेर रंगपत्रकारिता गरिरहेका एकजना रंग पत्रकारलाई पुरस्कृत गरिने छ भने अन्य केही चलचित्रकर्मी, कलाकार एवं रंगपत्रकारहरुलाई सम्मान समेत गरिनेछ ।

चलचित्र पत्रकार संघ नेपालको केन्द्रीय अधिवेशन नजिकिदै गर्दा केन्द्रले पनि सबै जिल्ला शाखाहरुमा जिल्ला अधिवेशन गर्न परिपत्र गरेअनुसार केन्द्रसंगको समन्वयमा नै अधिवेशनको मिति फाइनल गरिएको संघका अध्यक्ष ध्रुवराज न्यौपानेले बताए ।

अधिवेशनमा प्रमुख अतिथिका रुपमा चलचित्र विकास वोर्डमा पुर्व अध्यक्ष डा.अमर गिरि र चलचित्र पत्रकार संघ नेपालका संगठन उपाध्यक्ष दिनेश सिटौला लगाएतका विशिष्ठ व्यक्तिहरु दाङ आउने पनि अध्यक्ष न्यौपानेले जानकारी दिए ।

तुलसीपुर स्थित रिपोर्टर्स क्लबको हलमा हुने चलचित्र पत्रकार संघ दाङको चौथो जिल्ला अधिवेशनमा उपस्थित भएर कार्यक्रमलाई सफल बनाइदिनुहुन सम्पुर्ण उद्योगी,व्यवसायी ,कलाकार,पत्रकार,बुद्धिजीवी एवं शुभचिन्तक सबैलाई अध्यक्ष न्यौपानेले अनुरोध गरेका छन् ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !