१० असार २०८१, आइतबार

नमस्ते गर्न थाले खेलाडी

प्रकाशित मिति :  9 March, 2020 6:20 am


Bharat Khawas skipper of Tribhuvan Army Club gestures to celebrate goal against Brigade Boys Club during their Qatar Airways Martyr’s Memorial A Division League match at ANFA ground in Lalitpur on Tuesday. Photo: Udipt Singh Chhetry

काठमाडौं, २५ फागुन  । फुटबल खेलहरुमा हात मिलाउन छाडिएको छ । अहिले विश्वमा कोरोना भाइरसको संक्रमण फैलिएको छ । खेलकुद क्षेत्रलाई पनि यसले असर गरेको छ । कतै खेल रोकिने कतै क्लोज डोर खेल हुने गरेको छ । नेपालमा पनि धेरै जसो खेल स्थगित भइसकेको छ ।

अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा)ले बी डिभिजन लिग भने रोकेको छैन । धेरै दर्शक नहुने भएकाले यो रोकिएको छैन ।

तर करोनाको प्रभाव भने परेको छ । कोरोनाबाट बच्न खेलअघि खेलाडी र म्याच अफिसिलयहरुले हात मिलाउन छाडेका छन् नमस्ते गर्न थालेका छन् ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !