१८ मंसिर २०७९, आइतबार

रोल्पामा माडी गाउँपालिका अध्यक्ष कप तथा शैक्षिक मेला-२०७६ सुरु (फोटो फिचर)

प्रकाशित मिति :  25 February, 2020 5:27 pm


रोल्पा, १३ फागुन ।रोल्पामा प्रथम माडी गाउँपालिका अध्यक्ष कप तथा शैक्षिक मेला-२०७६ सुरु भएको छ ।

महोत्सवको उर्जा, जलस्रोत तथा सिचाई मन्त्री बर्षमान पुन ‘अनन्त’ ले उद्घाटन गरे । फागुन १६ गतेसम्म हुने महोत्सवमा महिला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता, १५ सय मिटर दौड, ब्याटमिन्टन, तेक्वान्दो, हाजिरी जवाफ, निबन्ध र गजल प्रतियोगिता हुने छन् ।

महोत्सवमा विभिन्न राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारहरूको प्रस्तुति रहने आयोजकले जनाएको छ ।वलु स्मृति खेल मैदान घर्तीगाँउमा महोत्सव सुरु भएको आयोजक माडी गाउँपालिले जनाएको छ । फागुन १४ र १५ रोल्पा लगानी सम्मेलनको तयारी भईरहेका बेला माडी गाउँपालिकाले पनि महोत्सव सुरु गरेको हो ।

उर्जा, जलस्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पुनको प्रमुख आतिथ्यता तथा सांसद तथा पूर्व सभामुख ओनसरी घर्ति र शिक्षा तथा स्वास्थ्य समितिका सभापति जयपुरि घर्ति, ५ नम्बर प्रदेशका आन्तरिक मामिला तथा कानुन मन्त्री माननीय कुलप्रसद केसी ‘सोनाम’ प्रदेश सभा सदस्य दिपेन्द्र पुन ‘सिजल’, रोल्पा जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख राजबहादुर वुढा ‘अबिनास’ लगायतका अतिथिहरुको सहभागिता थियो ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !